LOKALE VINNERE: Nordland

PlasseringKlasseAntall telysTelys per deltaker
11-4, Strønstad skole, Strønstad75619 stk9452 stk/deltaker
23. og 4., Austbø oppvekstsenter, Austbø27458 stk6865 stk/deltaker
31-4, Sydal skole, Kleppstad22191 stk2017 stk/deltaker
45.trinn, Saltstraumen skole, Saltstraumen33505 stk1675 stk/deltaker
57. klasse, Hemnes sentralskole, Hemnesberget29265 stk1626 stk/deltaker
65a, Leknes skole, Leknes32813 stk1367 stk/deltaker
73.-4.kl, Sørvågen skole, Sørvågen20233 stk1349 stk/deltaker
84A, Gruben barneskole, Grubhei26306 stk1196 stk/deltaker
94c, Gruben barneskole, Mo i Rana21381 stk1188 stk/deltaker
10 Småtrinnet, Meløy oppvekstsenter, MELØY5709 stk1142 stk/deltaker
111. klasse, Vega barne og ungdomsskole, VEGA14557 stk1120 stk/deltaker
121, Korgen Sentralskole, Korgen19158 stk1064 stk/deltaker
133C, Løding skole, Tverlandet21360 stk1017 stk/deltaker
142, Korgen sentralskole, Korgen12678 stk906 stk/deltaker
151-6, Leirfjorden skole, Engan4984 stk831 stk/deltaker
162, Svarholt, Stamsund10197 stk784 stk/deltaker
175, Vik skole, Sømna11056 stk691 stk/deltaker
185, Hilstad Barne og Ungdomsskole, Hommelstø8038 stk670 stk/deltaker
191 - 5, Ulvang skole, Leirfjord9232 stk659 stk/deltaker
203, Svarholt skole, Stamsund7237 stk658 stk/deltaker
211.-4., Susendal Oppvekstsenter , Hattfjelldal 5868 stk652 stk/deltaker
221-7, Bleik Montessoriskole, Bleik30842 stk593 stk/deltaker
233A, Løding skole, tverlandet13440 stk584 stk/deltaker
246, Vik skole, Sømna4618 stk577 stk/deltaker
251 og 2, Røsvik skole, Røsvik5019 stk558 stk/deltaker
263. og 4. klasse, Ramberg skole, Ramberg7316 stk523 stk/deltaker
274, Svarholt skole, Stamsund6637 stk511 stk/deltaker
282.-7. klasse, Bolga oppvekstsenter avd. skole, Bolga3536 stk505 stk/deltaker
293, Korgen Sentralskole, Korgen6499 stk500 stk/deltaker
307C, Tverlandet skole, Tverlandet8471 stk471 stk/deltaker
315A og 5B, Melbu skole, Melbu12978 stk448 stk/deltaker
322AB, Stokmarknes skole, Stokmarknes13699 stk415 stk/deltaker
332. og 3. (sammenslått), Utskarpen barne- og ungdomsskole, Utskarpen7123 stk396 stk/deltaker
341 klasse, Spildra skole, Ørnes7362 stk387 stk/deltaker
355, Selfors barneskole, Mo i Rana12696 stk385 stk/deltaker
363, Glomfjord skole, Glomfjord7171 stk377 stk/deltaker
375-7 kl, Ballstad skole, Ballstad20270 stk375 stk/deltaker
384B, gruben barneskole, mo i rana6721 stk373 stk/deltaker
393-4 klasse, Røsvik skole, Røsvik3636 stk364 stk/deltaker
401. og 4. klasse, Rødøy skole, Rødøy2463 stk352 stk/deltaker
412, Glomfjord, Glomfjord4064 stk313 stk/deltaker
421. - 7., Tverlandet, Leirfjord5121 stk285 stk/deltaker
432. 3. og 4. klasse, Innlandet skole, Hennes1972 stk282 stk/deltaker
443B, Løding skole, tverlandet6684 stk279 stk/deltaker
454. klasse, Glomfjord Skole, Glomfjord2097 stk262 stk/deltaker
461.-7.klasse, Gerøy, Gjerøy3086 stk257 stk/deltaker
471, Utsakarpen, Utskarpen2005 stk251 stk/deltaker
48første, Glomfjord skole, Glomfjord2827 stk217 stk/deltaker
491. 2. Og 3., Reipå skole, Reipå4907 stk175 stk/deltaker
501, Svarholt skole, STAMSUND1836 stk167 stk/deltaker
517, Tomma skole, Husby324 stk162 stk/deltaker
524 og 5, Steigen Sentralskole, Leinesfjord1796 stk150 stk/deltaker
537, Vik Skole, SØMNA1748 stk146 stk/deltaker
544, korgen sentralskole, korgen2943 stk140 stk/deltaker
555+6, Innlandet, HENNES490 stk123 stk/deltaker
562. trinn, Mosjøen skole, Mosjøen4060 stk119 stk/deltaker
577, Mosjøen skole, Mosjøen4019 stk103 stk/deltaker
584, Selfors barneskole, Mo i Rana2309 stk96 stk/deltaker
593-6, DØNNA BARNEHAGE, DØNNA2047 stk93 stk/deltaker
603 - 6 år, Myrulla Barnehage, ANDENES1600 stk89 stk/deltaker
611.klasse, Nesna skole, Nesna1864 stk89 stk/deltaker