LOKALE VINNERE: Møre og Romsdal

PlasseringKlasseAntall telysTelys per deltaker
16C , Åse barneskole , Ålesund 27140 stk1508 stk/deltaker
21, Sæbø skule, Sæbø9106 stk1138 stk/deltaker
35, Godøy skole, GODØYA11359 stk1136 stk/deltaker
45. klasse, Hasund skule, Ulsteinvik27565 stk984 stk/deltaker
57, Valldal skule, VALLDAL9771 stk698 stk/deltaker
61 a, Allanengen skole, Kristiansund8637 stk664 stk/deltaker
76. og 7. , Åheim skule, Åheim12430 stk654 stk/deltaker
84a, Ringstad skule, Stranda11515 stk640 stk/deltaker
93.klasse, Batnfjord skole, Batnfjordsøra11160 stk620 stk/deltaker
101-7, Vistdal, Vistdal10923 stk607 stk/deltaker
111.-3. klasse, Austefjord skule, Austefjorden3617 stk603 stk/deltaker
126A, Åse skole, Ålesund10344 stk544 stk/deltaker
131.-4.klasse, Eresfjord barne- og ungdomsskule, Eresfjord7468 stk533 stk/deltaker
144., Julsundet skole, Molde5836 stk531 stk/deltaker
152, Måndalen skule, Måndalen3665 stk524 stk/deltaker
166., Tomrefjord skule, Tomrefjord8226 stk514 stk/deltaker
174.klasse, Vikebygdegen 358, Volda7125 stk509 stk/deltaker
187., Tresfjord oppvekstsenter, Tresfjord4550 stk506 stk/deltaker
192. , Julsundet skole, Molde7853 stk462 stk/deltaker
206A, Eidsvåg barne og u-skole, Eidsvåg6209 stk444 stk/deltaker
211.-2., Todalen skule, Todalen2954 stk422 stk/deltaker
224A, Haukås, Elnesvågen7724 stk407 stk/deltaker
235, Eidsvåg barne- og ungdomsskole, Eidsvåg i Romsdal7678 stk384 stk/deltaker
245, Åheim Skule, Åheim2587 stk370 stk/deltaker
251 B, Allanengen, kristiansund4667 stk359 stk/deltaker
264, Alnes skule, Godøy4300 stk358 stk/deltaker
271A, Øyra skule, Volda7466 stk339 stk/deltaker
283. klasse, Tomrefjord skule, Tomrefjord7340 stk334 stk/deltaker
291., Julsundet skole, Molde5193 stk325 stk/deltaker
301, Vikebygda skule, Volda4357 stk311 stk/deltaker
314b, Ringstad skule, Stranda6162 stk308 stk/deltaker
322B, Solevåg skole, Eidsnes5089 stk283 stk/deltaker
331B, Øyra skule, Volda6398 stk267 stk/deltaker
343, Tennfjord skule, Tennfjord3413 stk263 stk/deltaker
351. og 2. klasse, Åheim skule, Åheim 3826 stk255 stk/deltaker
365.trinn, Vågsetra barne og ungdomsskole, Skåla7975 stk235 stk/deltaker
373. og 4. klasse, Åheim skule, Åheim3437 stk229 stk/deltaker
382, Sjøholt skule, Ørskog4532 stk227 stk/deltaker
394b, Haukås skole, Elnesvågen3570 stk223 stk/deltaker
402.kl, Vikebygda Skule, Volda4010 stk223 stk/deltaker
412 b, Allanengen skole, KRISTIANSUND4006 stk223 stk/deltaker
427.klasse, Bud barne- og ungdomsskule, Bud3667 stk204 stk/deltaker
436.klasse, Valldal skule, Valldal2548 stk196 stk/deltaker
443.klasse, Tornes skule, Elnesvågen3460 stk192 stk/deltaker
457b, Eidsvåg barne- og ungdomsskole, Eidsvåg2886 stk180 stk/deltaker
463, Vikebygda, Volda4270 stk178 stk/deltaker
473b, Solevåg, Eidsnes2759 stk172 stk/deltaker
484, Tomrefjord, Tomrefjord4015 stk167 stk/deltaker
494, Sjøholt skule, Ørskog3493 stk159 stk/deltaker
502., Skodje barneskule, Skodje4600 stk159 stk/deltaker
513a, Solevåg skule, Eidsnes2516 stk157 stk/deltaker
521, Tornes, Tornes1808 stk151 stk/deltaker
536b, Eidsvåg barne- og ungdomsskole, Eidsvåg1981 stk142 stk/deltaker
541. trinn, Langmyra skole, Molde8554 stk140 stk/deltaker
552a, Solevåg skole, Eidsnes2359 stk139 stk/deltaker
561-7, hildre montessoriskule, hildre6672 stk133 stk/deltaker
577a, Eidsvåg barne- og ungdomsskole, Eidsvåg2773 stk132 stk/deltaker
581. - 7. , Nerlandsøy skule , Nerlandsøy7445 stk108 stk/deltaker
591. trinn, Dale barneskole, Kristiansund4772 stk99 stk/deltaker
606B, Åse skole, Ålesund1474 stk87 stk/deltaker
612.trinn, Innlandet skole, Kristiansund717 stk51 stk/deltaker
621.-2.årssteg, Fiksdal oppvekstsenter, Fiksdal377 stk27 stk/deltaker