LOKALE VINNERE: Akershus

PlasseringKlasseAntall telysTelys per deltaker
16B, Stranden Skole, Flateby109187 stk4367 stk/deltaker
24., Bråte skole, Hemnes37160 stk1429 stk/deltaker
32A, Løken skole, Løken22261 stk1391 stk/deltaker
43B, Veståsen skole, Gjerdrum20652 stk1377 stk/deltaker
53A, Aursmoen skole, Aurskog25562 stk1111 stk/deltaker
65.klasse, Fjuk skole, Blaker26368 stk1099 stk/deltaker
73c, Aursmoen Skole, barnetrinnet, Aurskog24049 stk1093 stk/deltaker
84. klasse, Vesterskaun, Frogner35716 stk1082 stk/deltaker
93B, Aursmoen skole, barnetrinnet, Aurskog22330 stk1063 stk/deltaker
105C, Frogner skole, Frogner21642 stk1031 stk/deltaker
112c, Maura skole, Maura16885 stk938 stk/deltaker
122B, Løken skole, Løken9501 stk633 stk/deltaker
133a, Vigernes skole , Lillestrøm 13255 stk576 stk/deltaker
146C, Volla, Lillestrøm13120 stk570 stk/deltaker
156, Hagen skole, Hakadal16518 stk533 stk/deltaker
164A, Sofiemyrtoppen, Sofiemyr12035 stk501 stk/deltaker
173B, Løken skole, Løken7914 stk495 stk/deltaker
184C, Sofiemyrtoppen, Sofiemyr10465 stk455 stk/deltaker
194b, Sofiemyrtoppen, Sofiemyr10450 stk454 stk/deltaker
206c, Langhus skole, Langhus7317 stk407 stk/deltaker
215B, Stranden skole, FLATEBY9193 stk400 stk/deltaker
224.trinn, Høvik Verk, Høvik22329 stk399 stk/deltaker
233A og 3B, Rotnes, Nittedal16214 stk386 stk/deltaker
246a, Stranden skole, Flateby9723 stk374 stk/deltaker
254C, Langhus skole, Langhus7691 stk366 stk/deltaker
262a, Smestad, Fjerdingby8059 stk350 stk/deltaker
276C, Fjellhamar skole, Fjellhamar9225 stk342 stk/deltaker
28Blåklokke (3.trinn SFO), Rud Skole (SFO), Fjerdingby13659 stk341 stk/deltaker
293, Bondi, Asker16886 stk331 stk/deltaker
305a, Stranden skole, Flateby7817 stk326 stk/deltaker
314A, Brevik skole, Son7336 stk306 stk/deltaker
322, Dal skole, Nordre Frogn2949 stk295 stk/deltaker
334a, Kurland, Kurland6406 stk291 stk/deltaker
344, Løken skole, Løken9594 stk291 stk/deltaker
354a, Gjerdrum Barneskole, Gjerdrum4348 stk290 stk/deltaker
364A, Jar skole, Jar4647 stk258 stk/deltaker
37Grønn base, SFO, Vassbonn skole, Kolbotn13914 stk258 stk/deltaker
383. og 4. trinn, Riddersand Skole, Fetsund21583 stk257 stk/deltaker
394 B, Brevik Skole, Son5886 stk256 stk/deltaker
401A, Brevik, Son3582 stk256 stk/deltaker
414b, Kurland, Kurland4206 stk247 stk/deltaker
425a, kurland, kurland4605 stk242 stk/deltaker
434b, Lesterud skole, Lommedalen6448 stk230 stk/deltaker
442B, Sofiemyrtoppen skole, Kolbotn3843 stk226 stk/deltaker
454, Åsgård skole, Ås9642 stk219 stk/deltaker
461b, brevik skole, son3280 stk219 stk/deltaker
471., Kringler-Slattum, Åsgreina4126 stk217 stk/deltaker
487B, Lesterud, Lommedalen3474 stk217 stk/deltaker
494abc, Bondi skole, Asker11759 stk206 stk/deltaker
504b, Langhus skole, Langhus4491 stk204 stk/deltaker
51Blå base, 3.trinn SFO, Vassbonn skole, Kolbotn11093 stk202 stk/deltaker
521, Dal, Nordre Frogn1411 stk202 stk/deltaker
531rød, Drøbak skole, Drøbak3375 stk199 stk/deltaker
546B, Fjellhamar skole, Fjellhamar5707 stk197 stk/deltaker
554, Gullhaug, Bærums Verk9246 stk174 stk/deltaker
561 BLÅ, DRØBAK, DRØBAK2945 stk173 stk/deltaker
575c, Finstad, Ski3100 stk172 stk/deltaker
584, Jong skole, Sandvika11423 stk168 stk/deltaker
595a, Langhus skole, Langhus3186 stk159 stk/deltaker
603a, Lesterud skole, Lommedalen4062 stk156 stk/deltaker
615B, Langhus skole, Langhus3107 stk155 stk/deltaker
622A, Sofiemyrtoppen, Kolbotn2517 stk148 stk/deltaker
635b, Høvik, Sandvika3102 stk148 stk/deltaker
641abc, Bjørlien, VESTBY8085 stk147 stk/deltaker
65Blå gruppe, 5.trinn, Hofstad Skole, Asker2548 stk142 stk/deltaker
66skogstua, Espira brådalsfjellet barnehage, Gjerdrum3350 stk140 stk/deltaker
674. trinn, Snarøya Skole, Snarøya9288 stk137 stk/deltaker
684. klasse, Kringler-Slattum, Åsgreina2260 stk133 stk/deltaker
695c, Langhus skole, Langhus2644 stk132 stk/deltaker
705. trinn grønn gruppe, Hofstad skole, Asker2286 stk127 stk/deltaker
712b, Lesterud skole, Lommedalen2150 stk126 stk/deltaker
72Revehiet, Espira Brådalsfjellet barnehage, Gjerdrum3160 stk126 stk/deltaker
732. klasse, Kringler-Slattum, Åsgreina1942 stk121 stk/deltaker
742A, Lesterud skole, Lommedalen2581 stk117 stk/deltaker
751 og 2, Feiring skole, Feiring2765 stk111 stk/deltaker
763a, Brevik skole, Son1739 stk109 stk/deltaker
774-kløver`n (4.trinn SFO), Rud skole (SFO), Fjerdingby1372 stk106 stk/deltaker
784.trinn, Stabekk , BEKKESTUA5934 stk104 stk/deltaker
791., Bryn og Hammerbakkenskole avd. Bryn, Rykkinn3015 stk97 stk/deltaker
805c, Høvik, Sandvika1949 stk93 stk/deltaker
815b, kurland, kurland1801 stk90 stk/deltaker
826a, kurland, kurland1335 stk89 stk/deltaker
83Alle 4 avdelinger, Haslum Barnehage, Haslum5923 stk82 stk/deltaker
845A, Brevik skole, Son1776 stk81 stk/deltaker
855, Lesterud, Lommedalen3539 stk80 stk/deltaker
865 trinn RØD gruppe, Hofstad skole, Asker1589 stk79 stk/deltaker
874a, Langhus skole, Langhus1660 stk79 stk/deltaker
887B, Jong Skole, Sandvika1771 stk77 stk/deltaker
897A, Langhus skole, Langhus1348 stk75 stk/deltaker
90Blå base, 4. trinn SFO, Vassbonn skole, Kolbotn2734 stk72 stk/deltaker
913. klasse, Kringler-Slattum, Åsgreina1256 stk66 stk/deltaker
922AB, Bondi, Asker3308 stk62 stk/deltaker
936 A, Brevik skole , SON1072 stk56 stk/deltaker
945b, Finstad skole, Ski1179 stk56 stk/deltaker
955. trinn, Eiksmarka skole, Eiksmarka4545 stk54 stk/deltaker
966b, kurland, kurland878 stk52 stk/deltaker
974a, Lesterud skole, Lommedalen1330 stk48 stk/deltaker
987a, Jong skole, Sandvika1007 stk44 stk/deltaker
995a, Finstad skole, Ski734 stk43 stk/deltaker
1006., rud skole, fjerdingby2229 stk41 stk/deltaker
101Rød base SFO, Vassbonn skole, kolbotn2121 stk39 stk/deltaker
1021c, Brynog Hammerbakken skole. , Kolsås1083 stk39 stk/deltaker
1036B, Brevik skole , SON636 stk32 stk/deltaker
1043c, Bryn og Hammerbakken skole, Kolsås515 stk26 stk/deltaker
1052c, Bryn og Hammerbakken skole, Kolsås449 stk22 stk/deltaker
1064c, Bryn og Hammerbakken skole, Kolsås394 stk16 stk/deltaker
1073b, Brevik skole, Son57 stk4 stk/deltaker